Zaznacz stronę

REKOMENDACJE

MAŁGOSIA ZIELIŃSKA

Basię poznałam kilkanaście lat temu w Szkole Podstawowej nr 67 w Katowicach, gdzie jako rodzic zaoferowała się uszyć stroje dla nowo powstałego zespołu tanecznego Małolaty. Od tamtej pory przez wiele lat Basia szyła stroje do różnych tańców i układów tanecznych. Dzięki jej pracy zespół Małolaty dostawał najwyższe noty za wizerunek i prezentację, na co miały wpływ piękne stroje uszyte przez Panią Barbarę. Jej wielki kunszt krawiecki, pomysłowość i dbałość o detale sprawił, że sama zaczęłam korzystać z jej usług i poleciłam ją swoim znajomym, którzy są bardzo zadowoleni z jakości wykonywanych przez nią prac krawieckich. Basia jest osobą w pełni profesjonalną, uczciwą i słowną. Bez żadnego ryzyka można nawiązać z nią współpracę. W skali od 1 do 5 gwiazdek Basia dostaje ode mnie 5.

JULIA SZCZOTOK – RAMUSIŃSKA

Panią Barbarę znalazłam szukając krawcowej w internecie. Najbardziej podobało mi się w naszej współpracy szybki termin realizacji uszycia 13 sukienek mimo trudnego projektu. Sukienka, którą stworzyliśmy dla zespołu to była petarda, choć moje wymagania nie należą do łatwych, Pani Basia poradziła sobie perfekcyjnie i byłam zachwycona. W skali od 1 do 5 usługę tę oceniam na 5 gwiazdek, ponieważ uszyła coś wyjątkowego. Doświadczenie współpracy z Panią Barbarą było bardzo pozytywne. . Zawsze poleciłabym tę usługę każdemu, na pewno będzie zadowolony. Ze względu na dobre wykonanie, dobrą cenę I szybką realizację usługi.”

BEATA KAPICA-ZAJĄC

Do Pani Barbary trafiłam z polecenia. Moje wcześniejsze doświadczenia z krawcowymi nie były najlepsze. Pani Barbara to krawcowa z pasją. Przemiła obsługa, ekspresowy czas realizacji, pełne zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. · Krój według mojego pomysłu nie stanowił dla Pani Barbary problemu. Przerobi wszystko: od ubranka dla psa po kurtkę, która jest za mała. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Indywidualne podejście do zamówienia, kreatywność w projektowaniu, wykonaniu oraz wyszukaniu właściwego materiału zgodnego z zapotrzebowaniem to cała Pani Barbara. Ceny bardzo atrakcyjne. Najlepsza krawcowa z jaką miałam przyjemność współpracować. Współpraca bezproblemowa. Wieloletnie doświadczenie i wyobraźnia zostawia konkurencję daleko w tyle. W skali od 1 do 5 bez wątpienia daję 5 za serce i kompetencje. Wracam do Pani Barbary regularnie i polecam znajomym.

MARYLA ANWEILER

Barbara jest profesjonalną, niezawodną i kreatywną osobą. Poznałam ją dobrych parę lat temu. Zaniosłam do niej firany i zasłony do uszycia. Usługa została wykonana profesjonalnie, więc od tego czasu korzystam z usług Basi w zakresie przeróbek, dopasowania ciuchów itp. Usługę oceniam na 5. Z usług korzysta cała moja rodzina tj. mąż i córka. Również polecam znajomym ten punkt krawiecki. Tworzy pozytywną atmosferę i chętnie wracam do niej.”

MARTYNA KOZAKIEWICZ

Pani Barbara została mi polecona przez moją przyjaciółkę, której narzekałam, iż mam problem z fachowością dotychczasowej krawcowej. Nie byłam zadowolona z jakości jej szycia. Pani Basia okazała się nie tylko bardzo miłą i pomocną osobą w kontakcie osobistym, ale także wyjątkowo fachową, w pełni profesjonalną i terminową krawcową. Moje kreacje zostały właściwie dopasowane do figury, a staranność wykonania i porady Pani Basi co do stylu i różnych szczegółów szycia trafione w 10-tkę! Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Usługę oceniam na 5 gwiazdek i bardzo pozytywnie. Teraz już jestem wierną klientką Pani Basi i gorąco polecam ją innym ze względu na jakość szycia, , terminowość, a także wyjątkowo przystępne ceny usług.

MAGDALENA CALICKA-DĄBROWICKA

Z Barbarą poznałyśmy się wiele lat temu – ponad 10. Potrzebowałam skorzystać z usług krawieckich, a jej salon znajdował się w bloku przed moim. Najlepsze cechy usług Barbary to cena, rzetelność i dokładność, otwartość na klienta i jego pomysły. W skali od 1 do 5 usługę oceniłabym na pięć gwiazdek. Myślę, że Barbara doskonale wie, jak bardzo ją cenię, szanuję i lubię. Dzięki niej utwierdziłam się w przekonaniu, że krawiectwo to talent i pasja, którą ona prezentuje za każdym razem! Jesteśmy związane relacją na poziomie zawodowym i osobistym. Basia jest zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Wracam tam po dziś dzień. We współpracy z Barbarą najbardziej podoba mi się profesjonalizm, ale jednocześnie otwartość i kreatywność sprawiły, że nie miałam obaw o to, że zostanę ja i mój pomysł źle ocenione. Nie wyobrażam już sobie szukać innego krawca. Bezsprzecznie poleciłabym tą usługę zapewniając o pełnym profesjonalizmie, ale i rzetelności w momencie podejmowania się danego zlecenia.

ELŻBIETA CZUBAŁA

Jestem klientką Pani Basi od wielu lat, mieszkam blisko jej zakładu i często korzystam z jej suług. Zawsze mogę liczyć na rzetelnie wykonaną usługę, fachową poradę, miłą atmosferę i terminowość. Niezastąpiona w sytuacjach awaryjnych. Zakład i jego właścicielka godni polecenia. Pani Basiu dziękuje za serce, które wkłada Pani w swoją prace, tego nie da się wycenić. Życzę samych zadowolonych klientek.

ALICJA ŁAWRYWIANIEC

Z Panią Basią poznałam się w przedszkolu, gdzie pracuję jako nauczycielka, a Pani Basia przyprowadzała swoje dzieci. Zaproponowała też uszycie strojów na przedszkolne występy, które służą nam już prawie 20 lat. Prywatnie często korzystam z usług krawieckich Pani Basi, bo potrafi uratować niejedną ulubioną odzież, która inna krawcowa nie zdecydowała się zszyć lub załatać. Pani Basia szyła mi też niebanalne, wspólnie zaprojektowane sukienki i kostiumy na uroczystości rodzinne. Poza tym, ceny u Pani Basi są bardzo przystępne, w porównaniu z inną Panią krawcową, z której usług korzystałam 2 razy i która zażyczyła sobie 100 zł za wszycie zamka, a było to ok 10 lat temu. Kwota po prostu zwaliła mnie z nóg. Często polecam usługi Pani Basi koleżankom, a członkowie mojej rodziny mimo, że nie mieszkają już w Katowicach, swoje ubrania do naprawy przywożą do Pani Basi, więc to chyba najlepiej świadczy o wysokiej jakości usługach.

URSZULA STRUG

Pani Barbara Furgała to długa historia naszej znajomości blisko 20 letniej, a zaczęła się w szkole podstawowej do której chodziły nasze dzieci. Basi zdolności krawieckie poznałam w owym czasie jak szyła piękne stroje dla uczniów ze szkolnego zespołu tanecznego. Dzieci występujące uświetniały swym pięknym wyglądem i tańcem wszystkie uroczystości, a także reprezentowały szkołę na konkursach zdobywając nie jeden puchar. Oczywiście w międzyczasie korzystałam z jej usług krawieckich i jestem jej stałą klientką. A dziś mogę powiedzieć, że jesteśmy zaprzyjaźnione. Wcześniej gdy korzystałam z usług krawieckich były to formalne relacje klient – krawiec. Różniło się to od usług Barbary tym, że Barbara jest osobą bardzo sympatyczną, miłą i profesjonalną. A przy tym doradztwo zawsze bezbłędne trafiające w gust klienta. Jestem od lat stałą klientką Basi, to świadczy o moim zadowoleniu z jej usług. W skali od 1 do 5 usługę oceniam na 5, za perfekcyjne doradztwo. Najbardziej w usługach Barbary podobał mi się przyjazny uśmiech, spokój i delikatność szczególnie podczas przymiarek. Oczywiście krótkie terminy usługi i serdeczne powiadomienia o wykonaniu jej. Nadal będę korzystała z z jej usług. Polecam wszystkim zajomym i w rodzinie zakład krawiecki Basi. Basia to rzetelna i słowna osoba. Dokładność i terminowość to jej priorytety które uważam, że wyróżniają ją w działalności krawieckiej.

KC NWOKOYE

My name is KC Nwokoye. I’m the founder of SHINE Akademy, a professional development service for business owners and leaders. I am also a composer. You can find me on www.kcnwokoye.com. I am Barbara’s client and also coach her and help her with Business development. I worked with a couple of tailors in Katowice because I like my clothes and suits to be well tailored. Barbara has been my tailor for a couple of years now. She helps me tailor my suits and my tuxedos for my concerts. Wholeheartedly I rate Barbara 5 stars for her excellent workmanship. She is meticulous, detailed and always returns my clothes in the best conditions. She maintains a warm and kind demeanor that is reassuring about her ability to deliver on the best services. When Barbara is working on my clothes, I have no worries. My experience with Barbara has been completely positive. I have also recommended her work to my clients who also love her services. I like Barbara’s attention to detail, really understanding what you want and always delivering the clothes on time and in the best conditions.

Barbara’s best qualities are her warmth, excellent craftsmanship, positive energy, always delivers on time, her generosity and cheerfulness. I would recommend Barbara’s service to anyone. She’s highly reliable, easy to work with, excellent at her job and really takes care of your clothes with the highest levels of care and thoughtfulness. I would recommend Barbara to anyone who cares about excellent service, on-time delivery and someone who has very high standards of how they present themselves to the world. Someone who cares about the quality of their clothing and image. Someone who enjoys friendly working conditions and service. She’s highly reliable, excellent at her job and really takes care of your clothes with the highest levels of care and thoughtfulness.

I want Barbara to know that I am very grateful for the attention to detail that she puts into my projects. I want her to know that I thoroughly enjoy working with her and I’m very proud of the business that she has built for herself full of very happy and satisfied customers. I want her to be proud of herself for the great work she does. Keep on shining Barbara!

OSKAR DĄBROWICKI

Basię poznaliśmy przez moją żonę. Doświadczenie współpracy z Basią jest zawsze pozytywne. Nasze relacje są zarówno przyjazne, jak i profesjonalne. W naszej współpracy najbardziej podobało mi się dopasowanie usługi do klienta oraz szybkość jej realizacji. Basia wiele razy pomogła mi z za dużymi ubraniami czy uszkodzeniami mechanicznymi; Jestem bardzo zadowolony z wykonanych napraw i napraw. Oceniam usługę na 5 gwiazdek, ponieważ poza bardzo dobrym wykonaniem usługi i dbałością o materiał, Basia przekazuje sugestie, które okazują się zarówno praktyczne, jak i wzorowe wizualnie. Trzy najlepsze cechy usług Basi to: pracowitość bo jestem zadowolona z tego co otrzymuję; to mówi samo za siebie. Po drugie czas oczekiwania bo jest optymalny i Basia realizuje zamówienia bez zbędnej zwłoki. I wreszcie jej ceny, bo Basia trzyma cennik w granicach zdrowego rozsądku zwłaszcza w dobie chorobliwie zmieniających się kosztów wszystkiego. Oprócz profesjonalizmu wyróżnia ją pozytywna small talk, która zawsze umila dzień. Z pewnością ponownie skorzystam z jej usług. Po prostu nie wyobrażam sobie powierzenia moich ubrań w inne ręce. Polecam tę usługę zarówno Paniom jak i ich Panom. Jeśli komuś zależy na jakości wykonania, to tylko Basi. Basia! Nie wyjeżdżaj! Jesteś nam potrzebna!

SYLWIA FURGAŁA

Barbara jest moją mamą więc nasza relacja jest typową relacją mama-córka. Kiedy przychodzę jako klientka, moja mama zachowuje pełen profesjonalizm profesjonalizm i znosi moje wszelkie kaprysy. Jej najlepsze cechy to dokładność, głębokie zaangażowanie w każdy projekt, którego się podejmuje, terminowość w realizacji projektów. Daję jej 5 gwiazdek, bo naprawdę doceniam to, że wszystkie rzeczy traktuje z wielką starannością – zawsze oddaje wyprasowane ubrania. Widać, że lubi współpracować. Lubi kontakt z ludźmi i sprawia jej radość kiedy dopasowuje ubrania lub tworzy różnego rodzaju ozdoby do domu. Barbara nigdy nie odmawia pomocy, a czasem gdy sobie coś przypominam na ostatnią chwilę, mama zawsze jest w stanie sobie z tym poradzić. Myślę, że jako córka jestem najbardziej zrzędliwą klientką, a Barbara zawsze spokojnie znosi moje wymysły i nigdy nie miałam powodów do reklamacji. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług ponownie, między innymi dlatego, że jest najlepszą krawcową, jaką znam. Świadczy o tym również udana współpraca ze Szkołą Podstawową nr 67, Teatrem Żelaznym, sztuką A-M i każdym klientem, który do niej wraca. Jest zawsze tam, gdzie jej potrzebuję. Zdecydowanie poleciłbym jej usługi.

AGATA BĄBSKA

Pani Barbara jest naszą rodzinną krawcową, można śmiało powiedzieć. Współpracę z Panią Barbarą oceniam na 5, ze względu na bardzo wysoką jakość wykonanej pracy, możliwość realizowania wszelkich projektów, atrakcyjnych cen oraz ze względu na miłą, przyjazną atmosferę.

Poznaliśmy się przy przebieraniu mnie do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wcześniej często korzystałam z innych usług krawieckich. Wszystko zmieniło się, gdy poznałem Barbarę. Przyjechałam z ubraniami kupionymi w sieciówkach, które były trochę za duże iw niektórych miejscach nie pasowały lub wydawało mi się, że leżą dobrze, a potem okazało się, że mogą leżeć jeszcze lepiej. Pani Barbara po starannym dopasowaniu skroiła je wszystkie na miarę. Ubrania z sieci wyglądają teraz jak od projektanta i za każdym razem, gdy w nich wychodzę, robią efekt WOW. Ubrania otrzymałam starannie wyprasowane, każda kreacja wisiała na osobnym wieszaku, szkoda było założyć i zniszczyć tak staranną pracę. Pokazałam też pani Barbarze projekty sukienek znanych marek, o których marzyłam od dawna, ale ich ceny zaczynają się od 1000 zł i więcej, a pani Barbara jest pierwszą i jedyną krawcową, która podejmuje takie wyzwania. Ma dużą wiedzę na temat rodzajów materiałów i potrafi doradzić co wybrać.

To, co najbardziej cenię we współpracy z Barbarą, to jej ogromne doświadczenie. Trzy najlepsze cechy tej usługi to solidna praca, przystępne ceny i elastyczny grafik. Współpraca z Panią Barbarą była łatwa dzięki temu, że Pani Barbara potrafi dobrze słuchać i dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu szybko znaleźć najlepsze rozwiązanie. Barbara często podpowiada fajne rozwiązania, pomaga „zobaczyć” ubranie jak będzie wyglądać po przeróbce, zwraca uwagę na każdy detal, bardzo solidne wykończenie każdego elementu. Wizyty w pracowni Pani Barbary na pewno należą do przyjemnych. Po wizycie zawsze wychodzę z poczuciem wartości dodanej. Bardzo miło jest przebywać z kimś, kto kocha to co robi w życiu, z uśmiechem podchodzi do klienta i do tego nie umknie Jej żaden szczegół.

Zdecydowanie polecam usługi krawieckie Pani Barbary, zarówno drobne prace jak i realizację tych wymarzonych projektów. Pani Barbara zawsze dodaje coś od siebie w postaci starannie uszytych, wyprasowanych ubrań i daje poczucie, że zawsze można polegać na jej profesjonalizmie i doświadczeniu. Zarówno ja jak i mój mąż korzystamy z usług Pani Barbary i będziemy do niej wracać ze względu na wysoką jakość pracy, rzetelność, elastyczny grafik i dobre ceny.

Dziś mamy swoich dentystów, fryzjerów i mechaników. Głęboko wierzę, że wkrótce nadejdzie czas, kiedy będziemy mieć również własnych krawców. Coraz częściej świadomie szukamy komfortu w życiu, dobrej jakości produktu dopasowanego do naszych potrzeb. Na tym polegają usługi Barbary. Dla mnie to zawsze owocna współpraca. Doceniam to, że mogę przyjść do jej pracowni nawet z trójką dzieci, a Pani Barbara jest w stanie mnie obsłużyć. Podoba mi się, że zawsze ma uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie do życia. Sama też trochę szyję i cieszę się, że mogę z nią wymieniać uwagi, pytać jak się czegoś nauczyć i jaki materiał najlepiej pasuje. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dla Barbary nie ma rzeczy niemożliwych.

JAK TO DZIAŁA?

W PROSTYCH 3 KROKACH

 

Krok 1 – Przyjeżdżasz do mojej pracowni, robimy pomiary oraz omawiamy jakie masz cele. Zabieram się do pracy.

Krok 2 – Podczas ponownej wizyty przymierzasz i upewniasz się, że wszystko jest dokładnie tak, jak ustaliliśmy. Jeżeli potrzebne są jakieś poprawki, od razu je aplikuje. Kiedy wszystko jest w porządku rozliczamy się, zabierasz swoje ubrania.

Krok 3 – Cieszysz się swoją nową stylizacją!

Chcesz się umówić na spotkanie?

POLITYKA PRYWATNOŚCI